Автобус Львів - КраківЛьвів та Краків - два історичних міста, розташовані на території України та Польщі відповідно. Між ними існують тісні культурні, економічні та туристичні зв'язки. Тому автобусне сполучення між цими містами є досить популярним.

Особливості автобусного сполучення Львів - Краків

Автобусне сполучення Львів - Краків здійснюється регулярно. Автобуси відправляються щодня з обох міст. Тривалість подорожі становить близько 7-10 годин. Автобуси, що курсують за маршрутом Львів - Краків, є комфортабельними. Вони оснащені кондиціонерами, Wi-Fi, розетками для зарядки мобільних пристроїв та іншими зручностями.

Маршрут автобуса Львів - Краків

Маршрут автобуса Львів - Краків проходить через такі населені пункти:

  • Львів (Україна)

  • Перемишль (Польща)

  • Жовква (Польща)

  • Краків (Польща)

Переваги компанії PREXSELL

Компанія PREXSELL є одним із провідних операторів міжнародних пасажирських перевезень. Компанія здійснює автобусні перевезення за маршрутом “Львів - Краків” та в зворотньому напрямку “Краків - Львів”.

Компанія PREXSELL пропонує своїм клієнтам ряд переваг:

  1. Постійна підтримка консультантів. Консультанти компанії PREXSELL завжди готові надати допомогу клієнтам у виборі рейсу, бронюванні квитків та інших питаннях.

  2. GPS навігація для відстеження місцезнаходження автобуса. Клієнти компанії PREXSELL можуть відстежувати місцезнаходження свого автобуса в режимі реального часу за допомогою GPS навігації.

  3. Інформація про перетин кордону. Компанія PREXSELL надає клієнтам інформацію про правила перетину кордону між Україною та Польщею.

  4. Безпечне бронювання квитків на сайті. Квитки на автобуси компанії PREXSELL можна забронювати на сайті компанії. Оплата квитків здійснюється за допомогою безпечних платіжних систем.

  5. Система лояльності та знижки для клієнтів. Компанія PREXSELL пропонує своїм клієнтам систему лояльності та знижки.

  6. Сповіщення клієнтів про статус замовлення через Viber. Клієнти компанії PREXSELL отримують повідомлення про статус свого замовлення через Viber.

Автобусне сполучення Львів - Краків є зручним та комфортним способом дістатися до одного з найкрасивіших міст Європи. Компанія PREXSELL пропонує широкий спектр послуг та переваг для своїх клієнтів, які роблять подорож ще більш приємною та безтурботною.

Останні статті