Автобус Київ - ПрагаМаршрути відсутні

Спробуйте пошук з іншими параметрами

Маршрути відсутні

Якщо Ви не знайшли потрібний маршрут. Будь ласка, сконтактуйтесь з нашою службою підтримки:

Переваги поїздки на автобусі

Кожна людина користується послугами пасажирських перевезень. Автобуси курсують між маленькими селами, великими містами та столицями країн, наприклад, автобус Київ-Прага. Це доступний та економний вид транспорту. На ринку панує висока конкуренція між перевізниками, тому пасажир має можливість обрати оптимальний для себе маршрут за досить хорошою ціною. Якщо до аеропорту потрібно часто їхати в інше місто, проходити довгу реєстрацію і тратити немаленьку суму за квиток, автобусні зупинки є в усіх селах та містах, а купити квиток може кожен. Посадка в автобус триває не більше кількох хвилин.

Сучасні автобуси комфортабельні та зручні. Є м’які сидіння з відкидною спинкою, портативні телевізори та система клімат-контролю. Це дозволяє зробити поїздку максимально приємною. Майже у кожному автобусі є розетки для зарядки ґаджетів, водії можуть запропонувати безкоштовну каву та чай. Окрім економії, під час мандрівки пасажир має змогу побачити нові мальовничі місця, познайомитись з цікавими людьми. На відміну від літака, водії супроводжують пасажирів з точки А до точки В. Вони оголошують місця та тривалість зупинок, можуть порадити де придбати смачну їжу або обміняти валюту, допомагають з перетином кордону. На довгому автобусному рейсі Київ-Прага зазвичай працюють двоє водіїв, які змінюють один одного кожні кілька годин. Обов’язково перед тривалою дорогою автобус проходить техогляд для уникнення можливих проблем.

Покупка квитків на Київ-Прага автобус - основні кроки

Поїздка в таку далеку дорогу як, наприклад, прямий рейс Київ-Прага не планується за один день. Потрібно заздалегідь купити квиток, спакувати валізу та ручну поклажу. Перевізники дають можливість бронювати та купувати квитки за кілька тижнів до поїздки. Як купити квиток:

 • На сторінці prexsell.com вибрати місце виїзду та місце прибуття, наприклад, рейс Київ-Прага, точну дату та кількість пасажирів.

 • Сайт видає усі наявні варіанти, де вказано тип транспорту, ціна за квиток, схема маршруту, компанія-перевізник.

 • Після вибору оптимального для себе рішення, потрібно вказати особисті дані: ім’я та прізвище, номер телефону, електронну пошту. Після цього потрібно погодитись з правилами сервісу та нажати “оформити квиток”.

 • На оплату квитка сервіс дає 8 хвилин. Оплата відбувається через платіжну систему LiqPay.

Через кілька хвилин на вказану електронну пошту має надійти квиток. Якщо це обмінний ваучер, його необхідно заздалегідь обміняти на посадковий талон в касі автостанції. Також діють конкретні правила перевезення. Як водії, так і пасажири повинні дотримуватись певних обов’язків. Що варто знати:

 • діти до 6 років їздять безкоштовно;

 • знижки пропонує лише компанія-перевізник;

 • при запізненні на автобус з власної вини, кошти за квиток не повертаються;

 • якщо рейс скасований, вартість за квиток повертають в 100% розмірі;

 • про усі зміни на маршруті пасажир буде повідомлений телефоном або через смс-повідомлення.

Якщо потрібно перевезти тварину, це потрібно узгодити з перевізником. Пасажир повинен подбати про їжу, воду, переноску та усі ветеринарні документи.

Комфортні поїздки від перевірених компаній

Щоб поїздка пройшла комфортно та зручно, бажано скористатись послугами лише перевірених компаній. Що ми пропонуємо:

 • комфортабельні автобуси;

 • цілодобова підтримка;

 • досвідчені водії;

 • супровід протягом поїздки;

 • великий вибір маршрутів на різні напрямки;

 • доступна ціна на квитки;

 • справний технічний стан усіх транспортних засобів.

Компанія PREXSELL гарантує безпечну поїздку з усіма вигодами. Прибути на місце відправлення бажано за 15-20 хвилин. Це дозволить спокійно знайти своє місце та покласти валізи в багажне відділення. Маршрут автобуса Київ-Прага довготривалий, тому варто купити їжу, воду, необхідні ліки. Гроші та документи слід тримати при собі у ручній поклажі. Щоб забезпечити собі спокійний сон, рекомендують взяти з собою в дорогу подушку для сну, маску, затички для вух, теплий плед. Одяг та взуття мають бути максимально зручні. Якщо пасажир має схильність до закачування, бажано придбати відповідні таблетки. Такі прості поради допоможуть зробити поїздку приємною та безпечною.

Останні статті